İptal ve İade Koşulları

The worldwide local

roboair.com aracılığı ile almış olduğunuz biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde, işlem yapmış olduğunuz havayolu şirketlerinin iptal, iade ve değişiklik politikaları geçerlidir. Bu kurallar havayolu şirketlerine göre farklılık gösterebilir. Bunun için lütfen bilet aldığınız havayolunun kurallarını kontrol edin.

İade işlemlerinde, biletleme sırasında ödediğiniz hizmet bedeli iade edilmeyecek, iade sırasında ek hizmet bedeli alınmayacaktır.

İadesi mümkün olan veya ilgili havayolu tarafından iadesine karar verilen biletin bedel iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır. İadelerin ilgili banka veya kredi kartına yansıtılma süresi bankalara ve kart programlarına göre farklılık gösterebilir. Bu konuda, çalıştığınız bankadan bilgi alabilirsiniz.

Uçak biletleriyle ilgili iptal, iade ve değişiklik koşulları, taşıyıcı havayolunun sorumluluğundadır.

Konaklama ile ilgili iptal ve değişiklik koşulları, konaklama yapılacak tesisisin ilgili döneme göre belirlediği kurallara bağlıdır.

Araç kiralama ile ilgili iptal ve değişiklik koşulları, araç kiralama şirketlerinin kiralama dönemine göre belirlediği kurallara bağlıdır.