hakkımızda

The worldwide local

Roboair Inc., merkezi Palo Alto, Kaliforniya’da bulunan bir global teknoloji ve seyahat şirketidir. 


Seyahat Arama Motoru ve Metasearch Motoru olarak hizmet vermeye başlamış olan Roboair, geliştirdiği bulut bilişim teknolojileri bazlı teknolojileri ve ticari ortaklıkları ile, Firmadan Tüketiciye (B2C) ve Firmadan Firmaya (B2B) ürünleri ile, dünya genelinde hizmet vermektedir. 


Roboair, seyahat endüstrisinin iletişim ve dijital ticari yapısının yeniden yapılandırılması hedefi ile geliştirdiği Seyahat Arama Motorunun ötesinde ürünler geliştirmektedir. Roboair, yapay zeka ve veri madenciliği bazlı algoritmaları, akıllı ürünleri ve sistemleri vesilesi ile, 500’den fazla havayolunun ve 200 binden fazla otelin karşılaştırılabilir en ucuz fiyatlarını gezginlerin kullanımına sunmaktadır. 


Global Roboair Seyahat Platformunda, birkaç saniye içerisinde istediğiniz yere gitmek için en ucuz uçak biletini ve istediğiniz yerde konaklamak için, dilediğiniz otelin, en ucuz fiyatını dikkatinize sunup, uçak biletinizi ve otel konaklama rezervasyonlarınızı yapmanıza yardımcı olur.  


Roboair, geliştirmekte olduğu akıllı seyahat asistanı Robo’yu yakın zaman içerisinde gezginlerin hizmetine sunmayı hedeflemektedir. Gezginler akıllı seyahat asistanı Robo vesilesiyle, dünyanın neresine giderlerse gitsinler, gittikleri yerlerde lokal yaşamı deneyimleyebilip, seyahatlerini en uygun maliyet ile yapabileceklerdir.


Gezginlere küresel bazda çözümler üreterek, seyahat endüstrisinin yeniden yapılandırılmasına katkıda bulunmayı hedefleyen Roboair, yeni nesil akıllı teknolojileri ve müşteri sadakati odaklı gelişimine devam etmekte ve küresel bazda hizmet vermektedir.


Roboair. The Worldwide Local.