güvenli bir deneyim

roboair ile güvenlik

Dünya çapındaki bir yerel olarak, Roboair'i kullanırken kendinden emin hissetmeni istiyoruz ve bizimle ne zaman ve nerede seyahat ediyorsan bilgilerini korumaya tamamen bağlıyız. Bilgilerini kaybolma, kötüye kullanma, yetkisiz erişim, ifşa etme, değiştirme ve tahrip edilmesinden korumak için tasarlanmış olan, ticari olarak gerekli teknik, idari ve fiziksel güvenlik önlemlerini alıyoruz. Ödeme bilgilerin iletilirken, şifreleme protokolleri tarafından korunacaktır.


Uyumluluk Sertifikası


Roboair, kredi kartı ve banka kartı işlemleri veri hırsızlığı ve dolandırıcılığına karşı korumayı amaçlayan PCI / DCC sertifikasına sahip, PCI / DCC uyumlu bir şirkettir.


Roboair web sitesi (https://roboair.com), Roboair müşterileri ve Roboair sunucuları arasında uçtan uca koruma sağlayan bir SSL sertifikası kullanır. SSL sertifikası, çevrimiçi iletişim için şifreli bir bağlantı sağlar. Bunlara ek olarak:


-Roboair web sitesi, koruma için sağlam bir güvenlik duvarına sahip Tek Sayfa Uygulamasıdır (SPA).


-Google Cloud Platform (GCP), Roboair VMS ve sunucularına derin ve güvenli bir ortam sağlar.


-Google Cloud Platform (GCP) sayesinde Roboair, kendi özel ağına sahiptir. VPN, tüm sunucuları / hizmetleri diğer sunuculardan / servislerden güvenle ayırır.


Bilgilerini nasıl güvende tutabilirsin?


Bilgilerini güvende tutmada önemli bir rol oynuyorsun. Roboair hesabın için kullanıcı adını, şifreni veya diğer güvenlik bilgilerini kimseyle paylaşmamalısın.


Dünya çapındaki tüm yerellere iyi yolculuklar. Roboair'e tüm yolculuklarında güvenebilirsin ve web sitesi güvenliği özellikleri daha da geliştikçe, Roboair gizlilik ve güvenlik konusunda önde gelen şirketlerden biri olmaya devam edecek.