Aire Ancient Baths

Ucuz Uçak Bileti New York

Aire Ancient Baths

Adres: 88 Franklin St., New York NY 10013

Bazen bir tatil bile yorucu bir deneyim olabilir. Yeni yerler keşfetmeye çalışmak ve büyük bir şehirde saatlerce dolaşmak seni çok yorabilir. Bu gibi zamanlarda kendini rahatlatmak ve biraz da olsa şımartmak çok iyi gelebilir. New York’ta rahatlamak içinse şehrin gizli sırrı Aire Ancient Baths’tan daha mükemmel bir yer bulamazsın.

New York Times tarafından övgüyle bahsedilen bu mekan stres atmak için birebir.

Tribeca’da gizlenmiş bu muhteşem spada Osmanlı, Roma ve Yunan hamamlarının geleneksel atmosferini hissedeceksin. Restore edilmiş eski bir fabrika binasında bulunan bu spada yaşayacağın deneyimle gerçekten dinleneceksin. Mum ışığıyla aydınlatılmış merdivenler, buhar banyoları, sıcak su havuzları ve rahatlatıcı masajlar sunan bu spa, modunu tamamen değiştirmek ve canlanmak için ideal! Aire Ancient Baths’ta fiyatlar değişken, bu sayede yalnızca istediğin deneyim için para ödeyeceksin. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutma.

New York’un yoğun kalabalığının ortasında sakin ve huzur dolu bir mekan… Tek sorun, buraya bir kez geldiğinde asla geri dönmek istemeyeceksin! Roboair’den en ucuz New York uçak biletini al ve bu kalabalık şehirdeki gizli hazinelerin tadını çıkar!