No 22 Riders' Inn

Dalaman Uçak Bileti

No 22 Riders' Inn

Ekstrem sporları ve eğlenceli insanlarla ve güzel vakit geçirmeyi seviyorsan No 22 Riders Inn tam sana göre. 

No 22 Riders Inn küçük bir butik otel, sadece 14 oda ve 2 adet dağ evi ile hizmet veriyor. Dalaman havaalanından sadece 45 dakika uzaklıkta ve Akyaka’daki heryere de yürüme mesafesinde. Kite plajına uzaklığı ise arabayla 5 dakika, ama zaten tüm otel kite’a gittiği için beraber gidebileceğin arkadaşlar bulmak hiç zor olmayacak. Bu otel kite severlerin buluşma noktası haline gelmiş durumda. 

Riders Inn için, spor ve doğa üstüne kurulu bir yaşam tarzını benimseyen insanlar icin kurulmuş bir deneyim merkezi de diyebiliriz. Bu otele gelenlerin ana hobisi kitesurf olsa da gezginlere bahçede yoga, Azmak nehrinde paddle board ve kano ve hatta dağ bisikleti gibi aktiviteler de sunuluyor. 

No 22 Riders Inn’in barı ise kite’tan sonra eğlencenin başladığı, daha doğrusu katlanarak devam ettiği yer. Sabah beraber kite yaptığın bütün kite severler akşamüstü içkisi ve sosyalleşme için burda buluşuyor. Üstelik her çarşamba, cuma ve cumartesi akşamı canlı müzik eşliğinde dans edebilirsin!

Güzel müzik, eğlenceli insanlar ve nefis içecekler No 22 Riders Inn’ de seni bekliyor. Roboair’den en uygun Dalaman uçak biletini al ve unutamayacağın deneyimlerle dolu bir tatile hazır ol.