Hip Hop Brunch

Ucuz Uçak Bileti Londra

Hip Hop Brunch

Londra, İngiltere
Cumartesi 12:00-17:00
Gizli Mekanlarda

Kahvaltı ve öğle yemeğinin birleşimi olan ve “uzun kahvaltı” olarak nitelendirilen Brunch, çok yeni bir şey olmayabilir fakat Londralı’ların iyi kahvaltı alışkanlığı ve her an partiye hazır olmaları bu kavrama yeni bir anlayış kazandırdı. Geleneksel brunch, masa üzerinde dans etmek, havalı melodiler eşliğinde arka arkaya kokteyl yudumlamak gibi şeyleri içermez ancak konumuz Hip Hop Brunch ise yaz aylarının Cumartesi günleri şenlenecek.

Hip Hop Brunch, yaz boyunca her hafta değişen, gizli bir mekanda gerçekleşiyor. Öğlen saatlerinde, sonu gelmeyen bir kokteyl saatiyle başlayan etkinlik, eski moda hip hop ritimleriyle süslenen ve ağız sulandıran 3 çeşit Güneyli yiyecekleriyle devam ediyor.

Buradaki ortam her zaman canlı ve eğlenceli, zaman zaman Hip Hop Karaoke ya da bir tür çin mantısı olan Dim Sum saati gibi yenilikler de ekleniyor. Cumartesi gününe mükemmel bir başlangıç yapmak ya da Cuma gecesinin yorgunluğunu üzerinden atmak istiyorsan ya da yalnızca hip hop müziğini seviyorsan, olman gereken yer burası.