Roboair'den BiP'lilere Özel

30 TL'ye Varan İndirim

Roboair'den BiP'lilere Özel

Roboair’den BiP’lilere Özel Dev Fırsat!

Roboair ve yeni nesil mobil mesajlaşma uygulaması BiP, senin için el ele verip harika bir kampanya hazırladı!

BiP uygulaması kullanıcısı olarak Roboair’den alacağın 

- yurtdışı uçak biletinde 30 TL indirim
- yurtiçi uçak biletinde 15 TL indirim anında senin!

Yapman gereken çok basit! Roboair’den uçak biletini alırken ödeme sayfasındaki promosyon kodu alanına, BiP’i indirdikten sonra uygulamanın keşfet sekmesinde bulunan BiPClub kanalındaki ‘Seyahat’ kategorisinden alacağın kod numarasını girmen yeterli.

Böylece en uygun uçak biletlerinin adresi, akıllı uçak bileti arama platformu Roboair’den alacağın uçak biletine daha da ucuza sahip olabileceksin.

BiP Nedir?

BiP, tamamen Türkiye’de üretilmiş, Turkcell’in yeni nesil mobil mesajlaşma platformu olarak hizmet veriyor. BiP uygulamasıyla tüm BiP kullanıcılarıyla anlık mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir, resim ve videolar gönderebilirsin - üstelik bunun için Turkcell kullanıcısı olmak zorunda değilsin!

BiP uygulaması, tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir platform. Aradaki tek fark, Turkcell aboneleri BiP uygulamasını kullanırken gönderimleri internet kotalarından düşmüyor!

Sen de BiP uygulamasına sahip olmak istersen, aşağıdaki adresten telefonuna indirebilirsin!


Kampanya Koşulları:

Kampanya katılım şifresini BiP uygulamasında, Keşfet’teki BiPClub kanalındaki ‘Seyahat’ kategorisinden alabilirsin. Kampanya 24 Kasım 2020 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında roboair.com’dan alınan tüm uçak biletlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında yurt içi uçak biletlerinde 15 TL indirim, yurt dışı uçak biletlerinde ise 30 TL indirim uygulanacaktır. Her BiP kullanıcısı günde 1 kez kod talep edebilir. Her kullanıcının günde 1 kod kullanım hakkı vardır. Promosyon kodları ile elde edilen indirimle bilet satın alınırken, iç /dış hat biletlerin toplam bedeli üzerinden indirim uygulanacaktır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Şifreler tek kullanımlıktır ve kampanya tarihi sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanyada değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı Roboair ve Turkcell’de saklıdır.