Barcade

Ucuz Uçak Bileti New York

Barcade

148 W 24th Sokağı, New York, NY 10011
Pazar-Perşembe 12:00-02:00, Cuma-Cumartesi 12:00-04:00

Tüm gün evde bilgisayar oyunu oynamayı mı seversin yoksa dışarı çıkıp sosyalleşmeyi mi? Cevabın her ikisiyse Barcade senin için doğru yer. Burada kendini evindeymiş gibi hissederken yeni insanlarla tanışıp sosyalleşebileceksin. 2005 yılında farklı konseptte bir pub olarak açılan mekanın bugün tam 8 tane şubesi var. Zincire yeni şubeler eklenmeye devam ediyor.

Barcade’de eski TV dizisi “The Cheers” gibi bir ortam var fakat burada dart turnuvası yapmak yerine Street Fighter ya da langırt oynayabilirsin. Oyun makinelerini “Barcade token” adı verilen jetonlardan satın alarak kullanabilirsin. Yerel bir bira içerken arka planda çalan eski moda rock şarkıları eşliğinde, 20-40 yaşındaki makinelerle oynarken yeni insanlarla sohbet edeceksin, yani kısacası burada harika zaman geçirmen kaçınılmaz! İşte hiç aklına bile gelmeyecek, mükemmel bir tatil anısı!

Barcade, aynı zamanda Green Restaurant Association (Yeşil Restoran Derneği) üyesi. Diğer bir deyişle, elektrik tüketimi, atık geri dönüşümü ve kullanımı gibi konularda doğa karşı bilinçli davranıyorlar.

Bu hareketli ve eğlenceli mekanda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Kim bilir, belki diğer şubeleri de ziyaret etmeye karar verirsin…